The Originals

live music band for corporate, private events & weddings

The Originals ir mūziķu komanda, kas apvieno dažādu muzikālo pieredzi, stilus un formātus, atspoguļojot tos populāros skaņdarbos, lai pārsniegtu klausītāja gaidīto.

Pieprasījums pēc augstas atbildības pret saviem sadarbības partneriem un klientiem ļauj mums būt par uzticamu sabiedroto.

Mēs vēlamies radīt augstākus standartus mūsdienu ballīšu mūziķu etiķetei, kur mūzikas kvalitāte un lielisks klientu serviss ir pamatprincipi visas nozares veiksmīgai attīstībai.

Edgars Zālītis /Vokāls

Ķekavas Mūzikas skolā 7 gadus mācījies vijoles klasē. Ģitāras pamatus apguvis pie Kaspara Zemīša 1999.gadā. Vokāla studijaspamati apgūti pie Jolantas Gulbes Paškevičas.

No 2007 2014 gadam dalība grupā Henrix. Šajā sastāvā aizvadīti vairāki simti pasākumu, lielākoties - kāzas.

Iepriekš oriģinālmūzika tika radīta grupā Even Better, ar kuru tika izcīnītas godalgas tādos konkursos kā MicRec un Okartes organizētajās jauno grupu sacensībās. Pieredze vairāku rokfestivālu plānošanā un organizēšanā.

IMG_5464.jpg

Viesturs Samts /Bungas, Perkusijas

Sitaminstrumentusspēlē kopš 1999. gada, macijies pie Tāļa Gžibovska RDKS . Savā bungu studijā Jauniešiem pasniedz bungu speles apmacību.

Vada mūzikas ansambļus "Zvaigžņu Dzirksts" un "Zvaigžņu Dzirksts Trio" jauniešiem ar īpašām vajadzībām. Muzikālā sadarbība: Eolika, Rigas Gospelkoris, Gunars Kalnins &GG choir, Gacho, Turaidas Roze, Rigas Cirks u.c.

Šobrīd spēlē ar Olgu Rajecku,  Elektrofolk un JÜNE

Toms Lipskis /Basģitāra, Kotrabass

Absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas, džeza klasi. Rīgas Doma kora skolā pasniedz džeza harmoniju. Basģitāru spēlē vairāk kā 5 gadus.

Spēlējis tādos sastāvos kā Jelgavas un Latvijas radio bigbendi, koncertējis kopā ar grupu Framest, Daumantu Kalniņu un Raimondu Paulu, kā arī ar ārzemju mūziķiem Dominique Eade un Alan Haris.

Piedalījies vairākos nozīmīgos festivālos - Turku Jazz 2014 (Somija), Rīgas Ritmi, Saulkrasti Jazz un 17th Muhu Future Music Festival (Igaunija).

Dažādu mūziķu sastāvos koncertējis arī Polijā, Vācijā, Anglijā, Krievijā un pat Ķīnā.

Baudīt Toma sniegumu var otrdienās  ''Džeza vakaros'' Folkklubā ALA.

Rihards Libieties profile.jpg

Rihards Lībietis/ Ģitāra

Ar mūziku saskāries jau pavisam mazs būdams, kad aktīvi dziedājis līdzi vecāku Deep Purple un Dire Straits kasetēm, taču tāda īsta aizraušanās ar ģitāru sākās tikai 2009. gadā, kad nejauši dzirdēta dziesma pamudināja no skapja nocelt brāļa instrumentu un sākt spēlēt.

Šobrīd regulāri spēlē Elastic (ex Bite's Blues band), The Blues Barbers sastāvos, uzstājas kā solomākslinieks, kā viesmūziķis piedālās daudzos projektos. 2014. gada sākumā kopā ar grupu Ryga radīta Spelmaņu naktij nominētā mūzika Dailes teātra izrādei "Izraidītie", 2015. gadā mūzikas autors Spēlmaņu naktij nominētajai laikmetīgās dejas izrādei "Noķer mani".

Savas darbības laikā ir izdevis divus albumus - E.P. Ieķēries laiks tur iekšā starp stīgām (2012) un vienu pilna apjoma studijas albumu RL Elektronix (2015). Spēlējis kopā ar tādiem mūziķiem kā Dave Goodman, "Sir" Oliver Mally, Innes Sibun, Phil Spalding, Latvian Blues band Suzie Quatro, King Lion, Joyce Hurley, Tim Holehouse, Lumi HD u.c.

Rihardu vasarā var sastapt Vecrīgā atpūtas parkā Egle, kur kopā ar Gintu Smuko klausītājus priecē ar  virtuozu akustisko ģitāru skaņdarbiem.

Aigars Paulis (2).jpg

Dāvis Bindemanis / Taustiņi

Absolvējis Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas džeza nodaļu pie Madara Kalniņa. Šobrīd pasniedz klavierspēli un džeza harmoniju Rīgas Doma kora skolā.

Muzicē tādos sastāvos kā Almost Famous, Bunch of Gentleman un Beātes Zviedres trio.

Piedalījies Rīgas Ritmu showcase 2015, iegūstot atzinību Londonas mūzikas aģentu vidū. Sadarbojies ar mūzikālajām apvienībām Rīgas Gospel Choir, Framest un Amber.

Bagātīga pieredze iegūta piedaloties internacionālajā orķestrī Traveling Youth Orchestra 2013. gadā, kur piedalījās mūziķi no Baltijas valstīm un Francijas.